• Facebook
  • Twitter
  • Youtube
  • Instagram

Dni Prusic

Od 2010 roku w gminie odbywa się święto - Dni Prusic. Jest to cykliczna impreza na prusickim rynku i zawsze organizowana jest w sezonie letnim. Podczas Dni Prusic na mieszkańców, turystów oraz przyjezdnych czeka wiele atrakcji, kulturalnych, sportowych, ale i zabawa taneczna, występy lokalnych zespołów oraz koncerty popularnych artystów. Podczas Dni Prusic odbywają się imprezy towarzyszące: Bieg Trzech Wież na dystansie 10 km, Bieg na wieżę ratusza, Bieg Smerfa i wiele innych zawodów sportowych oraz eventów towarzyszących. To Święto dla wszystkich mieszkańców gminy, regionu oraz osób odwiedzających.

Nowoczesne obiekty kulturalno-sportowe gminy, dążącej do zrównoważonego rozwoju we wszystkich dziedzinach życia, pokazują jak atrakcyjne jest to miejsce. Gmina Prusice stawia na aktywny wypoczynek.

 

×

Wyszukaj w serwisie

×

Zapisz się do newslettera

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu przesyłania newslettera. Zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Miasto i Gmina Prusice.